Antoni M., syn znanego showmana, zatrzymany z marihuaną przed koncertem AC/DC

Pechowo zakończyło się wyjście na koncert Antoniego M. (15 l.), syna popularnego showmana telewizyjnego. Jak dowiedział się „Super Express”, nastolatek został zatrzymany przez policję – posiadał przy sobie działkę marihuany.

cannabis-marihuana-029183

Chłopiec i jego koleżanka wybrali się wczoraj wieczorem na koncert australijskiej grupy rockowej AC/DC na warszawskie Bemowo. Ale zamiast na imprezie wieczór spędzili na komisariacie.

Podczas dużych koncertów o bezpieczeństwo uczestników dba policja. Sprawdza, czy fani nie posiadają przy sobie niebezpiecznych narzędzi albo zakazanych używek. Pech chciał, że policjanci upatrzyli sobie młodocianego Antka. Trafili w dziesiątkę.

Okazało się, że chłopiec ma przy sobie przygotowaną do wypalenia marihuanę. Razem z dziewczyną trafili na komisariat. Do późnych godzin wieczornych oboje czekali na rodziców.

Tylko w ich obecności policjanci mogli przesłuchać zatrzymanych nastolatków. Potem, zgodnie z procedurami, rodzinę czekało jeszcze przeszukanie domu.

se.pl

sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbank, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Antoni M., syn znanego showmana, zatrzymany z marihuaną przed koncertem AC/DC”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.