nasiona marihuany automatic, sklep

Fala dociera na północ kraju

Na terenie całego kraju w działania przeciwpowodziowe zaangażowanych jest ok. 15 tys. strażaków. Fala kulminacyjna na głównych rzekach dociera do północnych województw. W wyniku powodzi zginęło już 15 osób.

Powodz-9290

Jak powiedział we wtorek rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak najtrudniejsza sytuacja jest w powiecie Płockim, gdzie w niedzielę doszło do przerwania wału w Śwniniarach.

– Na bieżąco monitorujemy sytuację. W tym regionie cały czas umacniane i podwyższane są wały przeciwpowodziowe. Działania prewencyjne prowadzone są także w regionach, gdzie woda powoli ustępuje – powiedział Frątczak.

Jak dodał, z województw południowych i z centrum, gdzie sytuacja powoli się normalizuje, od kilku dni strażacy oraz specjalistyczny sprzęt przewożeni są na północ kraju do województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Jak powiedział Frątczak w całym kraju pracuje około 15 tys. strażaków oraz 6 tys. policjantów, jak również wojsko.

Na zalanych terenach w działania przeciwpowodziowe zaangażowanych jest także ponad 250 ratowników z sześciu państw Unii Europejskiej. – Są oni wyposażeni w specjalistyczny sprzęt m.in. w pompy o dużej wydajności, które służą do osuszania zalanych terenów – przypomniał.

Jak dotąd w wyniku powodzi na terenie kraju zginęło 15 osób – wynika z najnowszych danych Komendy Głównej PSP.

polskalokalna.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi, thc


Ta witryna kanabis.info wykorzystuje pliki cookies.