„Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”: Nowy, zachwycający trailer

Na amerykańskich targach fantastyki Comic-Con zaprezentowano nowy zwiastun „Gwiezdnych Wojen”. Trailer pełen ujęć z planu filmowego publiczność przyjęła owacjami na stojąco.

Akcja filmu rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach rozegranych w „Powrocie Jedi”. Wszystko wskazuje na to, że na wielkim ekranie znowu zobaczymy Hana Solo (w tej roli niezapomniany Harrison Ford), Luke’a Skywalkera w wykonaniu Marka Hamilla czy Leię Organę Solo graną przez Carrie Fisher.

Za kamerą tym razem stanie Jeffrey Abrams. George Lucas, reżyser poprzednich części, pełni funkcję kreatywnego konsultanta – zajmuje się fabułą. Scenariusz napisał Lawrence Kasdan. Za muzykę odpowiada John Williams. Produkcja filmu ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Wielbiciele sagi nie mogą się doczekać kontynuacji przygód ich ulubionych bohaterów. Do tej pory ich zapał był dodatkowo podsycany atmosferą tajemnicy, jaką twórcy roztaczają wokół filmu. Meandry produkcji zostały ujawnione w pierwszym trailerze, który trafił najpierw do amerykańskich kin. Drugi składa się już prawie wyłącznie z ujęć z planu filmowego i opowieści aktorów o tym, jak wiele znaczy dla nich powrót legendarnej sagi. Premiera „Gwiezdnych Wojen VII” została zaplanowana na 18 grudnia 2015 roku.

źródło: kultura.newsweek.pl

sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbank, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.