thc-thc com, sklep

Niedoręczenia Wezwań i Pism Sądowych

No i stało się.

Dochodzą do nas pierwsze informacje o ofiarach “niedoręczeń” PGP i jego prześwietnych podwykonawców.

Weryfikacja nastąpiła w sądzie lubelskim i zamojskim.

Gdzie przed 1 stycznia 2014 r. na ok. 25 spraw dziennie na 1 sędziego – w sumie maximum 5 odbywało się pod nieobecność skazanego przy uznaniu “doręczenia zastępczego” albo było odraczanych z powodu braku wiadomości o doręczeniu.

A odkąd rozprawy zaczęły toczyć się w terminach wyznaczanych po 1 stycznia 2014 r. i co za tym idzie – zawiadomienia i postanowienia zaczęły być “doręczane” przez “nowego, lepszego” operatora czyli PGP – proporcje są dokładnie odwrotne.

Z przeprowadzonych dyskretnych wywiadów wynika, że sędziowie w obawie, iż zaraz “siedzieć w kryminale” będzie cała Polska oraz w miarę nabywania własnej wiedzy na temat specyfiki owych “doręczeń”, opisywanej także szeroko przez media, na portalach społecznościowych, fotografowanych, nagrywanych, dokumentowanych a świadczących o nierzetelności systemu doręczeniowego w nowym wykonaniu – przestali uznawać instytucję “zastępczego doręczenia” w wykonaniu Polskiej Grupy Pocztowej.

Mleko już się jednak rozlało.

W Trójmieście. Sąd Rejonowy Gdynia – zainteresowanych tam odsyłamy. Pana Zgorzelskiego, który usiłuje oczerniać całą adwokaturę – także. Proszę sobie zweryfikować informacje u źródła, nikt tego za Pana nie zamierza robić i nie zrobi, trochę aktywności 😀 Odbiegającej od dotychczasowej – czyli opluwania i szkalowania wszystkich, którzy wskazują na wady i nieprawidłowości i próbowania zwalenia na nich winy.

Nie mamy póki co zgody na ujawnienie dokumentów i danych osobowych chłopaka, który list z postanowieniem zmieniającym mu karę grzywny na karę pozbawienia wolności odebrał … od ekspedientki w sklepie monopolowym, w którym bynajmniej nie ma punktu awiz PGP, a której list – bez “zwrotki” doręczył pan z InPostu.

O posiedzeniu nie wiedział, awiza nie otrzymał. Kto i z jaką datą pokwitował odbiór postanowienia – nie wie.

W każdym bądź razie zanim zdążył pojechać do sądu i złożyć wniosek o rozłożenie kary grzywny na raty – już ma tą karę zamienioną na karę pozbawienia wolności …

Ciepło myśli o panach Prezesach.

W sytuacjach analogicznych – proszę żądać uwierzytelnionych odpisów zwróconych do sądu przesyłek, lub zwrotek, o ile zostały podpisane przez przypadkową osobę, której list doręczono.

Proszę pisać reklamację: do PGP (gdzie prawdopodobnie utonie, gdyż “stała” liczba skarg i reklamacji wynosi nieustannie jak czytamy w mediach ok. 360 🙂 ), do Ministerstwa Sprawiedliwości – które wypiera się jakiejkolwiek odpowiedzialności za przetarg, do organizatora przetargu i autora SIWZ czyli sprawcy: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej ul. Farmaceutów 2, 31-463 Kraków, do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Rzecznika Praw Obywatelskich.

palestrapolska.wordpress.com

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.