thc-thc com, sklep

Nowa broń Rosjan

Nowy, niewykrywalny dla radarów rosyjski myśliwiec piątej generacji pomyślnie odbył w piątek swój pierwszy lot – poinformowała rzeczniczka producenta firmy Suchoj, Olga Kajukowa.

Rosyjski-mysliwiec-2982

Myśliwiec ten jest pierwszym całkowicie nowym samolotem wojskowym zbudowanym w Rosji od czasu upadku Związku Radzieckiego. Jego pierwszy lot trwał 45 minut. Samolot wystartował z lotniska w Komsomolsku nad Amurem na rosyjskim Dalekim Wschodzie.

– Samolot sprawował się bardzo dobrze. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania związane z pierwszym lotem. Premiera zakończyła się sukcesem” – oświadczyła rzeczniczka Suchoja w telewizji Rossija 24.

Zdaniem analityków dopiero za pięć do siedmiu lat rosyjskie siły zbrojne będą dysponowały samolotami nowej generacji, które postrzegane są jako odpowiedź na rozwój amerykańskich technologii wojskowych w lotnictwie.

Myśliwiec, który według telewizji Rossija 24, wstępnie został nazwany T-50, ma pokazać, że Rosja potrafi rozwijać własne technologie wojskowe, które mogą konkurować z amerykańskimi.

facet.interia.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.