Syn Majewskiego zatrzymany za narkotyki (FOTO!)

Szymon Majewski (43 l.) ma nie lada problem. Jak dowiedział się „Super Express”, jego syn Antoni (15 l.) został w czwartek zatrzymany przez policję. Chłopiec miał przy sobie narkotyki. Z komisariatu na warszawskim Bemowie nastolatka odebrała zatroskana mama. Showman nie chce komentować niechlubnego wyskoku syna.

Syn Majewskiego zatrzymany za narkotyki

Nastoletni Antek, podobnie jak tysiące Polaków, postanowił spędzić czwartkowy wieczór na koncercie AC/DC. Niestety, przez swoją lekkomyślność nie usłyszał ani jednego dźwięku słynnej rockowej grupy z Australii. Dlaczego? Bo na imprezę zabrał przygotowaną do wypalenia marihuanę.

Pech chciał, że wpadł w ręce policjantów, którzy wyrywkowo sprawdzali, czy ktoś nie wniósł niebezpiecznych przedmiotów bądź środków odurzających na teren imprezy. A Antoni miał przy sobie skręta. Natychmiast został przewieziony na pobliski komisariat. Do godz. 22 Antek czekał na rodziców. Tylko w ich obecności policjanci mogli przesłuchać nieletniego. Mama chłopca, Magdalena, zjawiła się na Bemowie o godz. 22. Minęła godzina, zanim zabrała syna do domu.

Co mówi Szymon o wybryku syna? Nie chce tego komentować, ale zapewne przeprowadzi z nim męską rozmowę.

Co grozi nastolatkowi za posiadanie przy sobie narkotyków? Niewiele.

– Wobec nieletnich sąd rodzinny może zastosować jedynie środki wychowawcze, takie jak upomnienie, ustanowić nadzór rodziców bądź kuratora lub wysłać na terapię. W ostatecznym wypadku może nieletniego umieścić w zakładzie poprawczym – mówi asp. Małgorzata Gołaszewska z wydziału prasowego KGP.

se.pl

sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbank, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.