Urodziny Dody w Discoplexie A4

Wyjątkowy koncert z okazji 26. urodzin Dody czeka na gości, którzy w piątkowy wieczór odwiedzą Discoplex A4 w Pietni koło Krapkowic. Na żywo usłyszymy największe przeboje wokalistki.

Dorota zaczynała śpiewać w swoim rodzinnym mieście, Ciechanowie. W wieku 14 lat została przyjęta do teatru Buffo, gdzie zagrała w musicalach „Metro” i „Przeżyj to sam”. Cztery lata później Rabczewska została wokalistką zespołu Virgin. Z nim nagrała takie przeboje jak „Dżaga”, „Znak pokoju” czy „Dwie bajki”.

Od roku 2007 Doda występuje już solo. „Nie daj się”, „Katharsis” czy „Dziękuję” to przeboje z płyty „Diamond Bitch”. Wokalistkę wielokrotnie wyróżniano w konkursach oraz plebiscytach – w 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. Doda słynie także ze skandali obyczajowych, specyficznego sposobu bycia oraz wysokiego ilorazu inteligencji. Prywatnie, po burzliwym związku z Radosławem Majdanem, nieco ponad miesiąc temu, zaręczyła się z wokalistą zespołu Behemoth – Adamem „Nergalem” Darskim.

Urodzinowy występ Dody rozpocznie się o godzinie 23:00 w sali koncertowej Discoplexu już w piątek. Bilety w cenie 20 złotych, można kupić przy wejściu do dyskoteki, a już teraz darmowe wejściówki możecie wygrać tutaj.

Po koncercie Dody wystąpi niemiecka formacja Dj-ska – The Hitmen.

24opole.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.