Cannabinizowana kawa – nowy trend?

Uwaga, uwaga wszyscy miłośnicy kawy oraz cannabisu. W Nevadzie właśnie pojawiły się na rynku cannabisowe kapsle przeznaczone dla ekspresów do kawy. Nowość ta, która podbija rynek nosi nazwę Brewbudz.

W tych kapslach znajduje się nie tylko kawa, ale i też THC. Kapsułki można nabyć w różnych dawkach. Dla początkujących producent proponuje zacząć z wariantem 10 miligramów THC. Amerykańskie przedsiębiorstwo Canabiniers ma zamiar po Nevadzie podbić także rynek w Colorado oraz w Kalifornii.

„Amerykanie spożywają łącznie ponad sześćset milionów filiżanek kawy dziennie. A na rynku cannabisowym istnieje mało produktów, które gasiłyby zapotrzebowania w tym zakresie. – powiedział jeden z rzeczników prasowych.

Dla osób, które nie przepadają za kawą firma ta przygotowała inne produkty: cannabinizowane kakao oraz herbatę, również w formie kapsli. Wspólnymi siłami z naukowcami i ekspertami ta amerykańska spółka stworzyła wyjątkowe kapsle, które się w stu procentach rozkładają i to w dodatku po upływie tylko pięciu tygodni.

Pozostaje tylko poczekać, jak ta nowość przyjmie się w stanach, gdzie marihuana jest już legalna. Tymczasem przedsiębiorstwo to pracuje nad nowymi smakami jak kawa z francuską wanilią, o smaku orzechów laskowych, zielona herbata oraz herbata o smaku rumiankowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.