thc-thc com, sklep

Marsz Wyzwolenia Konopi 29.05.2010 w Warszawie

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010 – manifestacja na rzecz legalizacji marihuany odbyła się w sobotę w Warszawie. Wzięło w niej udział ok. 2 tys. osób, które, skandując hasło „sadzić, palić, zalegalizować”, przeszły sprzed Pałacu Kultury pod Sejm. Manifestację zabezpieczała stołeczna policja.
Manifestację zorganizowały organizacje, które działają na rzecz zalegalizowania tzw. miękkich narkotyków. Jak informowali organizatorzy, chcą zebrać 100 tys. podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą w sprawie legalizacji marihuany. „Zmiany w ustawie mają przyjąć taki kształt, aby raz na zawsze zakończyć karanie za posiadanie niewielkich ilości środków odurzających, co w szczególności dotyczy karania za ziele konopi” – napisali inicjatorzy akcji w rozdawanej podczas marszu okolicznościowej gazecie.

W czasie przemarszu wykrzykiwano także: „chcemy palić na legalu” lub „chcemy 30 gram na własny użytek”. Protestującym towarzyszyły samochody ciężarowe z platformami, na których rozwieszono transparenty z symbolem zielonego liścia konopi. Z ustawionych na platformach głośników rozlegała się muzyka reggae i m.in. utwór Louisa Armstronga „What a Wonderful World”.

wprost.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.