Olejkiem z Konopi Wyleczyła Raka Mózgu

Nazywam się Alysa Erwin. Jestem zwyczajną nastolatką pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych. Mieszkam w Petosky, Michigan i bardzo kocham całą swoją rodzinę. Właśnie ukończyłam i zdałam kurs na prawo jazdy. Kocham muzykę, moich przyjaciół… i wygrałam walkę z rakiem mózgu. Tak. Dobrze czytasz. Przezwyciężyłam z rakiem mózgu.

Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być i teraz dzielić się moją historią z całym światem. Rodzina bardzo mnie wspierała w momencie mojej choroby, gdy przechodziłam przez wszystkie związane z nią męki. Rozumiem wszystkich ludzi i przez co muszą przechodzić w momencie, gdy dowiadują się o swoim nowotworze. Ja byłam przerażona. Czasami miałam trudne chwile i traciłam już nadzieję. Jednak istnieje, nawet wtedy, kiedy uważasz, że jest inaczej i umiera ostatnia Jestem żywym dowodem na to, że to, co pragnę Wam przedstawić, to stu procentowa prawda.


Alysa Erwin – pokonała raka mózgu

Jako leku użyłam oleju ekstrahowanego z konopi. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale zapewniam Was, że to szczera prawda. Chcę, aby inni chorzy na raka wiedzieli o możliwości takiego leczenia, które Rick Simpson odkrył w 2004 roku.


Wyniki MRI świadczące o zniknięciu guza

Proszę, podziel się moją historią ze swoją rodziną i znajomymi. To może uratować życie kogoś, kogo bardzo kochasz.

Dzięki za poświęcenie chwili czasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.