Rihanna uruchamia własną markę marihuany – MaRihanna

Niedawno Snoop Dogg uruchomił sprzedaż marihuany pod własną marką “Leafs“, a teraz Rihanna poszła w jego ślady wypuszczając markę “MaRihanna”.

Podobno Rihanna ogłosiła ten fakt podczas ostatniego Cannabis Cup na Jamajce. Dołączyła więc do grona celebrytów takich jak Willie Nelson, Snoop Dogg, czy Nick Lachey, którzy będą sprzedawać marihuanę pod własną marką.

Chociaż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, to różne źródła podają, że piosenkarka wypuści własną linie marihuany na początku 2016 roku.

Genialna w nazwie marka “MaRihanna” ma mieć w swojej ofercie różne odmiany marihuany, takie jak Karibbean Kush, Haiti Haze, Jamaican High Grade jak również koncentraty i smakołyki z THC.

Ten fakt jest całkiem możliwy, biorąc pod uwagę, że Rihanna jest entuzjastką palenia gandzi, jednak sama artystka nie potwierdziła jeszcze tych donosów. Produkty mają być sprzedawane w stanach, gdzie marihuana jest legalna – Kolorado, Waszyngton, Oregon i Alaska.

źródło: faktykonopne.pl

sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbank, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.