Tak Handlują Dopalaczami: Zaloguj Się i…

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował dane pokazujące, że w internecie istnieje 12 stron internetowych, które są umieszczone na zagranicznych serwerach, ale sprzedają na terenie Polski dopalacze. GIS zapewnia jednak, że całą sytuację monitoruje, a przesyłki ze specyfikami przejmują celnicy i policja.

Tak handlują dopalaczami

Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji o osobach trafiających do szpitali niepokojącymi objawami po zażyciu dopalaczy. Rzecznik GIS Jan Bondar zapewnia, że sytuacja jest pod kontrolą, a w szkołach organizowane są zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które mają informować o zagrożeniach związanych z zażywaniem dopalaczy.

– Walka z dopalaczami przyniosła efekty. Dostęp do tych substancji został skutecznie ograniczony, a handel nimi zmarginalizowany. Wskazuje to chociażby liczba osób na oddziałach toksykologicznych, która w ostatnim czasie zmniejszyła się – powiedział Sokołowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Tak Handlują Dopalaczami: Zaloguj Się i…”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.