Gdzie Kupić Nasiona Marihuany, Konopi, Cannabis?

gdzie kupić, nasiona marihuany, konopi, jaki sklep

Gdzie kupić nasiona marihuany, konopi, cannabis?

Gdzie kupić nasiona marihuany tak, żeby nie zostać oszukanym. Internet jest pełen oszustów sprzedających nasiona konopi przemysłowej jako nasiona marihuany. Za ten biznes bierze się wielu młodych ludzi chcących zarobić pieniądze, nie zawsze sprzedając to, co mają w ofercie. Osoby te oszukują, bo żyją w przekonaniu, że osoby kupujące nasiona konopi indyjskich, kiedy zostaną oszukane, nie pójdą z tym na policję, gdyż z reguły unikają tego typu instytucji.

Jak zweryfikować czy faktycznie sklep sprzedaje prawdziwe nasiona marihuany?

Jeśli już znajdziesz sklep, zweryfikuj go samemu. Wchodząc najpierw na stronę sklepu dokładnie przejrzyj ofertę. Zwrócić uwagę, czy strona nie znajduje się na darmowym serwerze, czyli czy nazwa domeny nie kończy się końcówką nazwasklepu.fr.pl, nazwasklepu.go.pl, nazwasklepu.za.pl itp. Żadna profesjonalna firma nie korzysta z darmowego serwera. Z darmowych serwerów korzystają zwykle oszuści, którzy chcą szybko założyć stronę, oszukać i zwinąć interes. Chociaż ostatnio widać tendencję, że oszuści wykupują już normalne domeny z racji, że nie jest to wielki koszt.

Wejdź w zakładkę kontakt i sprawdź co tam jest. Przede wszystkim powinien być numer telefonu. Zwróć uwagę jakiej formy jest email. Jeśli jest to email na darmowej skrzynce, czyli np. @gmail.com, to jest to nieprofesjonalne i oznaka, że ktoś chce być względem ciebie anonimowy.

Podsumowując: jeśli nie ma na stronie telefonu kontaktowego, a email jest z końcówką @gmail.com to daruj sobie taki sklep i od razu go opuść. Bo tak naprawdę nie będziesz wiedział u kogo kupujesz nasiona i ta osoba będzie mogła ci sprzedać nawet nasiona zboża i nic z tym nie zrobisz. Są i takie strony, na których w zakładce „kontakt” widnieje tylko formularz kontaktowy. Tego typu strony nawet nie ma co komentować…

Historia sklepu z nasionami marihuany i opinie?

Kiedy już znajdziesz sklep z nasionami konopi, który ma pełen kontakt, to sprawdź historię takiego sklepu, jak długo jest na rynku. Jest to ważne, gdyż oszuści działają zwykle do 3 lat i później zamykają sklep, po czym otwierają nowy pod inną nazwą i dalej oszukują. Historia pokazała, że wyrafinowany oszust o ksywce Ariel Pudło działał 3 lata na rynku i, co najlepsze, na forum haszysz miał cudownie dobre opinie, po czym okazało się, że jednak jest mega wyrafinowanym oszustem. Czy działa dalej? Nie wiadomo. Jest to możliwe, bo co roku powstaje mnóstwo dziwnych sklepów, które nie wiadomo do kogo należą.

Warto poczytać opinie o danym sklepie. Na pewno pomoże to w jego wyborze.

Artykuł ten został napisany na moich doświadczeniach i wieloletnich obserwacjach. W tym temacie siedzę od około 2002 roku i na bieżąco śledzę i opisuję polskie życie w marihuanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

16 komentarzy “Gdzie Kupić Nasiona Marihuany, Konopi, Cannabis?”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.