thc-thc com, sklep

Kongres Nowej Prawicy Wpisał Postulat Legalizacji Marihuany

Obniżenie podatków, legalizacja marihuany, zmniejszenie liczby urzędników, zaprzestanie zadłużania państwa – to główne założenia, przedstawionego dzisiaj, programu wyborczego partii Kongres Nowej Prawicy, na czele której stoi Janusz Korwin-Mikke.

sprzedaz-marihuany-waszyngton-6236

Kongres Nowej Prawicy to nowa nazwa partii Korwin-Mikkego. Poprzednia brzmiała „UPR-WiP”. Jej władze złożyły w połowie maja w Sądzie Okręgowym w Warszawie wniosek o zmianę nazwy ugrupowania. Prezesem Kongresu Nowej Prawicy jest Korwin-Mikke.

Rzecznik prasowy Kongresu Nowej Prawicy Tomasz Dalecki powtórzył na konferencji prasowej stary postulat Korwin-Mikkego: w Polsce należy zmniejszyć podatki. – Nasze państwo jest pasożytem i grabieżcą podatkowym. Na każdym kroku żąda się od obywateli pieniędzy. Państwo żąda także poświęcania czasu przez wypełnianie niepotrzebnych PIT-ów w urzędzie – stwierdził.

Rzecznik podkreślił też, że po zdobyciu dobrego wyniku w wyborach, partia będzie chciała zalegalizować marihuanę. – Uważamy, że każdy dorosły człowiek jest wolny i ponosi odpowiedzialność za swoje czyny – argumentował.

Zobacz najnowszy wpis Janusza Korwin-Mikkego na jego blogu w Onet.pl

Dalecki dodał, że po ewentualnym dojściu do władzy Kongres Nowej Prawicy będzie ponadto dążył do zwiększenia ochrony rodziny. – Dzieci są nasze, nie państwowe. Należy nie dopuszczać do sytuacji, w której urzędnik państwowy odbiera rodzicom dzieci, tylko, dlatego, że są biedni – stwierdził.

Jak podkreślił rzecznik, ważnym postulatem ugrupowania jest także zmniejszenie liczby urzędników. – Chcemy, aby urzędnicy, którzy wykonują niepotrzebną pracę zajęli się wreszcie czymś pożytecznym dla państwa – oświadczył.

– Należy także zaprzestać zadłużania państwa, które ciągle rośnie. Nie chcemy zostawiać naszym dzieciom w spadku olbrzymich długów – powiedział.

Obecny na konferencji Janusz Korwin-Mikke domagał się ponadto zniesienia recept na leki. – Nie widzę najmniejszych powodów, dlaczego obywatel za każdym razem musi biec do lekarza po receptę. Zakładamy, że ludzie są rozsądni i odpowiedzialni – zaznaczył.

Kongres Nowej Prawicy zaprezentował we wtorek również swoje nowe logo – przedstawia ono Feniksa w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. – Feniks jest symbolem odrodzenia. Błękit symbolizuje wierność tradycji, zasadom, którym jesteśmy wierni od 20 lat. Czerń to kolor wolności, czerwień to kolor życia i walki – wyjaśniał Dalecki.

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.