nasiona marihuany na thc-thc.com, konopi, feminizowane, z autofloweringiem, plon xxl

Hawaje: pierwsze dwa sklepy z medyczną marihuaną na wyspie

Jak się okazuje dwa pierwsze sklepy z medyczną marihuaną na Hawajach odnoszą całkowity sukces. Tylko w pierwszym miesiącu udało im się sprzedać marihuanę o wartości 426.000 dolarów. Medyczna marihuana na Hawajach jest w prawdzie legalna już od 2000 roku jednak do tej pory nie istniały żadne sklepy bądź apteki, w których można by było ją nabyć. Ludzie pomagali sobie więc w ten sposób, że sami hodowali marihuanę w domach.

Hawaje: pierwsze dwa sklepy z medyczną marihuaną na wyspie, kanabis.info

Niedawno jednak wreszcie przyznano licencje dla aptek, które chcą sprzedawać medyczną marihuanę i w tamtym miesiącu wystartowały one sprzedaż. Maui Grown Therapies oraz Oahu’s Aloha Green Apothecary. Również Woody Harrelson starał się o licencję, jednak jej nie otrzymał.

Teraz opublikowano liczby z pierwszego miesiąca legalnej sprzedaży medycznej marihuany. Obydwu sklepom przez jeden miesiąc udało się wygenerować obrót w wysokości 426.000 dolarów. Suma ta rozkłada się na 7.845 pacjentów (przy łącznie 18.600 zarejestrowanych), którzy średnio wydali po 54,33 dolary i średnio zakupili po 3,3 grama marihuany bądź innego produktu cannabisowego.

Średnia cena 16,45 dolarów za jeden gram cannabisu jest bardzo wysoka, jednak w przyszłości będzie ona na pewno spadać wraz z powstającymi nowymi aptekami. Tymczasem istniejące już apteki mogą odwiedzać jedynie pacjenci pochodzący z Hawajów, jednak niedługo ma to zostać rozszerzone na wszystkich mieszkańców Ameryki.

Jeśli chodzi o płatność to Hawaje chcą być szczególnie progresywne i umożliwić aptekom system bezgotówkowy – dotychczas nie było to możliwe w żadnym stanie ze względu na panujące prawo przeciwko praniu brudnych pieniędzy pochodzących ze sprzedaży narkotyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.