Ile Można Zarobić Pracując w Przemyśle Marihuany?

Przemysł marihuany w Stanach Zjednoczonych ciągle rośnie, a co za tym idzie, powstają coraz to nowsze miejsca pracy, i to w takich dziedzinach, o których jeszcze niedawno nikt nie słyszał i które nie istniały. Dziś zapewniają one realną i dochodową ścieżkę kariery.

Jak podaje grupa ArcView, firma inwestycyjna i badawcza, przemysł legalnej marihuany w Stanach Zjednoczonych był najszybciej rozwijającym się przemysłem w 2014 roku. Legalny rynek marihuanowy u naszych sąsiadów z za oceanu doprowadził do powstania wielu nowych zawodów.

Przykładowo jako trymer, czyli specjalista od obcinania liści od kwiatów na roślinach marihuany możesz początkowo zarobić 12-15$ za godzinę. To żmudna i skrupulatna praca, ale może być dobrym sposobem na dalszy rozwój kariery. Zaczynając jako trymer, można awansować do innych prac związanych z uprawą roślin, lub produkcją koncentratów i zarobić 50.000 – 90.000$ rocznie.

Jako “Master Grower”,czyli specjalista od uprawy marihuany możesz zarobić nawet 250.000$, a jako manager przychodni z medyczną marihuaną ponad 120.000$ rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.