Izrael może zostać mistrzem świata w eksporcie cannabisu

A żeby tak się stało Komisja Rządowa już wydała pozwolenia dla growerów na uprawę cannabisu…

Izrael może zostać mistrzem świata w eksporcie cannabisu, kanabis.info

Fakt, że izraelscy lekarze już od dawna na poważnie zajmują się tematem medycznej marihuany, nie jest nieznany. Już od wczesnych lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku w Izraelu przeprowadzano terapie przeciw różnym schorzeniom i to roślinom znaną ze swoich leczniczych właściwości od tysięcy lat.

Z tego względu również dziś medycyna w Izraelu obchodzi się z cannabisem publicznie bardziej otwarcie niż jest to czynione u nas w Europie. Ponieważ zdobyta i przebadana tam wiedza ustanowiła się tam wraz z naukową siłą, to Komisja Rządu w Izraelu zaproponowała (UWAGA powtórka: RZĄD SAM PROPONUJE!) aby lokalni growerzy cannabisu sprzedawali swoje towary, które mają ogromny popyt w całej Europie, za granicę.

Tym samym Izrael może stać się dosłownie mistrzem świata w eksporcie cannabisu na cały świat. Oczywiście tylko do tych krajów, w których cannabis jest prawnie dopuszczony jako środek leczniczy. A plany w tych krajach na import cannabisu z Izraela istnieją już od bardzo dawna.

Niedawno Komisja Ministerstwa Zdrowia i Finansów zdecydowała, żeby wziąć się do roboty kiedy tylko globalny handel konopią ze względu na popyt różnych krajów nabierze wiatru w żagle. A że Izrael przejął już przednią rolę w badaniach oraz hodowli marihuany, temat zapotrzebowania na medyczną marihuanę pochodzącą z regionu ze strony różnych państw już został poruszony. Między innymi przez takie państwa jak Australia, Dania, Czechy, Cypr oraz Niemcy.

Izrael liczy na ogromny profit oraz pozytywne aspekty dla rolnictwa z planowanego eksportu medycznej marihuany, który ma się rozpocząć za około dwa miesiące. Jednak wszystko to nie może zostać osiągnięte z tymczasowymi ośmioma licencjonowanymi producentami cannabisu.

Z tego względu na oficjalnych listach znajduje się około 500 ochotników, którzy mieliby zaspokajać zapotrzebowanie na medyczną marihuanę innych państw. Ze względu na to, że inne państwa są raczej przeciążone i nie dają sobie rady z podstawowym zapotrzebowaniem na medyczną marihuanę przez pacjentów – i mimo to omijają jak mogą najprostszą kwestię aby je zaspokoić, czyli samemu uprawiać – to Izrael może stać się krajem, który będzie mistrzem świata w eksportowaniu medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.