Kanadyjczycy odkupują największego niemieckiego dystrybutora medycznej marihuany

Aurora Cannabis Inc. poinformowała, że Aurora wykupuje wszelkie udziały firmy Pedanios GmbH. Pedanios jest wcześniejszym handlarzem, importerem i dystrybutorem medycznego cannabisu nie tylko w Niemczech, ale również w całej Unii Europejskiej.

Pedanios dotrzymuje wszystkich niezbędnych zezwoleń na handel i import medycznej marihuany oraz innych środków znieczulających i jest od grudnia 2015 roku aktywny na rynku handlu medyczną marihuaną.

Aurora to licencjonowany producent medycznej marihuany w Kanadzie, który posiada łączną powierzchnię do uprawy równą 8.800 metrów kwadratowych. Obecnie powstaje dalsze placówki, które oferują dalsze 74.000 metrów kwadratowych samej powierzchni do uprawy, a rocznie mają być na niej produkowane 100.000 kilogramów cannabisu.

Odkąd w Niemczech weszła w życie ustawa zezwalająca na zażywanie medycznej marihuany przez ciężko chore osoby, to miesięczne dochody firmy Pedanios rozwinęły się szczególnie ponad proporcjonalnie. Pedaniosowi udało się już na krótko po wystartowaniu sprzedaży medycznej marihuany zdobyć pozycję lidera rynku niemieckiego i sprzedaje swój produkt 750 aptekom.

Pedanios oferuje dziesięć z czternastu dopuszczonych w Niemczech odmian konopi medycznej. Cena ich zakupu wynosiła 15,7 milionów euro, które zostały zafundowane dzięki akcjom pieniężnym i akcji Aurory.

Terry Booth, który jest prezesem Aurory oznajmił z entuzjazmem, że Pedanios jest pionierem na europejskim rynku cannabisowym i ustanowił się jako godny zaufania i skalowalny importer, eksporter oraz dystrybutor medycznej marihuany. pacjenci, lekarze oraz apteki w całej Europie dostrzegły w marce Pedanios źródło pochodzenia wysokiej jakości i kontrolowanej różnymi normami medycznej marihuany.

Prezes oraz współzałożyciel firmy Pedanios, Patrick Hoffmann, który wraz ze swoim kompanem Florianem Holzapfelem dalej pozostanie w spółce Pedanios, cieszy się z powodu współpracy z Aurorą. Kanada i Niemcy to na całym świecie najważniejsze rynki dla medycznej marihuany i jako pionierzy zarówno Aurora jak i Pedanios są jak najlepiej usytuowani, aby powiększać swoje spektrum klientów oraz zdobyć dalsze znaczne części udziałowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.