nasiona marihuany automatic, sklep

Lampy LED z Samochodów do Uprawy Marihuany

W Wielkiej Brytani gangi kradną światła LED z luksusowych pojazdów by następnie wykorzystywać je przy hodowli marihuany.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie fali kradzieży reflektorów z samochodów Land Rover i Range Rover, które są sprzedawane osobom uprawiającym konopie. Okazuje się, że lampy idealnie sprawdzają się w roli źródła światła i ciepła dla rosnących krzaczków, a dodatkowo pobierają stosunkowo niewiele energii.

Problem stał się na tyle poważny w niektórych częściach kraju, że policja rozpoczęła operacje doradzania właścicielom pojazdów, jak najlepiej chronić swoje pojazdy przed złodziejami. Specjalna grupa funkcjonariuszy z West Yorkshire dokonała już 14 aresztowań w związku z tą sprawą, a sporą liczbę skradzionych części udało się odzyskać.

Uważa się, że samochody Land Rover i Range Rover są wybierane przez złodziei, ponieważ są oni w stanie usunąć reflektory w ciągu 60 sekund.

Podobny problem był w Holandii, z tym, że tam złodzieje kradli lampy z Porsche. Powód dla którego wybierali akurat tą markę jest taki sam jak w Wielkiej Brytani, ale xenony montowane w Porsche montowane są bez przykręcania więc wystarczy nagiąć uchwyt, aby wyjąć reflektor.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Lampy LED z Samochodów do Uprawy Marihuany”

olej cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi, thc


Ta witryna kanabis.info wykorzystuje pliki cookies.