thc-thc com, sklep

Lampy LED z Samochodów do Uprawy Marihuany

W Wielkiej Brytani gangi kradną światła LED z luksusowych pojazdów by następnie wykorzystywać je przy hodowli marihuany.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie fali kradzieży reflektorów z samochodów Land Rover i Range Rover, które są sprzedawane osobom uprawiającym konopie. Okazuje się, że lampy idealnie sprawdzają się w roli źródła światła i ciepła dla rosnących krzaczków, a dodatkowo pobierają stosunkowo niewiele energii.

Problem stał się na tyle poważny w niektórych częściach kraju, że policja rozpoczęła operacje doradzania właścicielom pojazdów, jak najlepiej chronić swoje pojazdy przed złodziejami. Specjalna grupa funkcjonariuszy z West Yorkshire dokonała już 14 aresztowań w związku z tą sprawą, a sporą liczbę skradzionych części udało się odzyskać.

Uważa się, że samochody Land Rover i Range Rover są wybierane przez złodziei, ponieważ są oni w stanie usunąć reflektory w ciągu 60 sekund.

Podobny problem był w Holandii, z tym, że tam złodzieje kradli lampy z Porsche. Powód dla którego wybierali akurat tą markę jest taki sam jak w Wielkiej Brytani, ale xenony montowane w Porsche montowane są bez przykręcania więc wystarczy nagiąć uchwyt, aby wyjąć reflektor.

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Lampy LED z Samochodów do Uprawy Marihuany”

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.