Legalna Marihuana w UK – i Wszyscy są Zadowoleni

Brytyjski parlament chcąc, nie chcąc został zmuszony do podjęcia decyzji, ponieważ petycję za legalizacją marihuany popisało aż 220 tysięcy osób. Okazuje się, że legalizacja marihuany w Wielkiej Brytanii mogłaby się opłacić i przynieść tamtejszej gospodarce spore zyski, które będą pochodzić przede wszystkim z podatków, w wysokości około 1,25 miliarda zysków rocznie.

Również działania policji związane z przestępczością narkotykową byłyby mniejsze, a co za tym idzie zmniejszyłyby się także koszty związane z sądownictwem i działaniem policji, co dałoby oszczędność rzędu 200 milionów funtów rocznie.

”Widzieliśmy jak to funkcjonuje w USA. Stan po stanie legalizował marihuanę, ponieważ przynosiło to korzyści. Możemy w ten sposób uniknąć narażania zdrowia i życia młodych ludzi. Co więcej w ten sposób uda nam się zapanować nad czarnym rynkiem” – mówił rzecznik Liberalnych Demokratów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.