Magic Mushrooms – naturalny halucynogen psylocybina i jego efekty

Magic Mushrooms czyli grzyby zawierające psylocybinę dla wielu na pewno są znane. To są dokładnie te małe grzybki, które po wysuszeniu zażywamy a one wysyłają nas w wyjątkową i niezapomnianą wycieczkę. Oczywiście jeśli ich dawka będzie odpowiednia. Psylocybina albo psylocyna, która jest trawiona prowadzi u jej konsumenta do (pseudo-) halucynacji, czyli takich, których konsument jest świadom, że to są tylko halucynacje. Przy bardzo wysokiej dawce może dojść jednak do takich halucynacji, których nie można odróżnić od rzeczywistości.

Jeśli miałbyś ochotę na zażycie grzybków halucynków to istnieje tutaj kilka możliwości jak możesz to zrobić. Najprostszą metodą jest zażycie ich w stanie surowym, jednak ze względu na swój dziwny smak często są one w jakiś sposób przyrządzane i mieszane z innymi składnikami. Można je też wysuszyć i dodać, na przykład, do sosu. Jeśli je jemy w postaci surowej, musimy je długo przeżuwać, aby ich składnik aktywny został wchłonięty z jak największej powierzchni. Grzybki można też pić przyrządzając z nich herbatę.

Mniej znanymi formami jest ich palenie i tak zwana kapsuła.

A jak te grzybki właściwie działają? Otóż około dwudziestu do trzydziestu minut po ich spożyciu (w rzadkich przypadkach 45 minut) zaczynamy czuć ich działanie. Po około dwóch godzinach następuje punkt kulminacyjny i trwa około czterech do pięciu godzin.

Samo działanie jest oczywiście zależnie od dawki grzybków jaką spożyjemy.Przy dawkach poniżej 5 miligramów (chodzi tu o dawkę składników aktywnych) pojawiają się lekkie i często słabe efekty cielesne w kombinacji z lekkim „mind tripem”. Konsumenci opisują to jako lekki stan rauszu, jednak bez żadnych specjalnych dożyć czy wypraw.

Od 5 miligramów psylocybiny pojawiają się pseudo halucynacje przy zamkniętych oczach. Może dochodzić również do optycznych, akustycznych, a nawet smakowych zmian percepcji. Normalnie przy takiej dawce dochodzi też do pewnej seksualnej stymulacji i wzrost popędu albo entuzjazm. Niektórzy konsumenci grzybków halucynków mówią o poczuciu, jakby znajdowali się w śnie.

Ci, którzy spożyją więcej niż 10 miligramów czystej psylocybiny, musi liczyć się z halucynacjami przy otwartych oczach i nasileniem opisanych wyżej efektów. Konsumpcja dawki większej niż 20 miligramów psylocybiny dopuszcza do silnego wpływu na nasz narząd percepcyjny i koordynacyjny i tym samym na zaburzenia poczucia czasu. Niektórzy opisują to jako teleportację.

Dawki pomiędzy 60 a 100 miligramami zostały/ zostają używane przy psychoterapii, aby wywołać u pacjenta silne halucynacje. Przy takich dawkach mogą też wystąpić synestezje. Te pozwalają na głęboki wgląd w duszę pacjenta, czyli są bardzo psychodeliczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.