Na co ma wpływ działanie cannabisu?

na-co-ma-wplyw-dzialanie-cannabisu-1

Działanie konopi może być bardzo różne: od euforii do uczucia paraliżu i bezwładności. Niektórzy twierdzą, że nic nie czują, inni czują się po prostu źle. W odniesieniu do wpływu haszyszu lub marihuany, istnieją duże różnice zarówno między użytkownikami narkotyków, jak i u jednej i tej samej osobie. Zasadniczo efektu cannabisu nie można przewidzieć. Wiadomo jednak, jakie czynniki wpływają na efekt marihuany:

Zawartość THC

Ilość THC w marihuanie lub haszyszu może być bardzo różna. Specjalnie hodowane odmiany marihuany mogą mieć bardzo wysoką zawartość THC, inne odmiany żadnej.

Dawka haszyszu i marihuany

Negatywne skutki mogą wzrastać wraz z dawką.

Forma konsumpcji

Jeśli marihuana zostanie zjedzona albo wypita, to jej działanie będzie opóźnione. Najbardziej rozpowszechnione jest palenie marihuany. Wykorzystuje się do tego danie urządzenia jak fajka wodna. Działanie cannabisu jest wtedy silniejsze.

Osoba (osobowość, nastrój, oczekiwania)

Tak jak różni są ludzie, tak u każdego inaczej jest odczuwany haj. Jedna rzecz jest pewna: Osoby w złym nastroju na pewno nie poprawią go sobie jak zapalą. Cannabis może nasilać obecny (dobry i zły) nastrój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.