thc-thc com, sklep

Jak zła jakość wody wpływa na cannabis?

Całe życie na Ziemi jest zależne od wody. My ludzie składamy się głównie z wody. Powierzchnia Ziemi jest w 75% pokryta wodą. A w marihuanie jest 90% wody i używa go ona na wiele sposobów, aby żyć i rosnąć.

Woda transportuje substancje odżywcze, nadaje roślinie jej sztywność i „sprężystość”, a także odgrywa ważną rolę w procesie fotosyntezy. W ciągu dnia, woda przemieszcza się wzdłuż łodygi do liści, gdzie zostaje odparowana przez malutkie otwory zwane stomią, a następnie jest zastąpiona przez dwutlenek węgla. Jest to znane jako transpiracja.

Zamieniony dwutlenek węgla w połączeniu ze światłem używany jest do produkcji cukru, co stanowi pokarm rośliny; nazywa się to fotosyntezą.
jak-zla-jakosc-wody-wplywa-na-cannabis-1

Ta mała lekcja biologii jest fajna i ok, ale co to ma wspólnego ze złą jakością wody? Zła jakość wody oznacza, że procesy te nie mogą prawidłowo funkcjonować, a wynikami jest znacznie mniejsza ilość pąków Twojej rośliny. Tak wiec niezależnie od tego, czy Twoje rośliny rosną na wolnym powietrzu czy w pomieszczeniach, jakość wody zawsze jest bardzo, bardzo ważna.

Wiele problemów, które pojawiają się z powodu złej jakości wody, mogą wywoływać inne problemy, które mogą mieć wpływ na rośliny konopi. Oprócz nadmiernego lub niedostatecznego nawadniania, może to obejmować objawy takie jak przenawożenie lub jego brak, a nawet stresu cieplnego i zwykle tylko doświadczeni hodowcy mogą odróżnić te symptomy na pierwszy rzut oka.

A więc zanim zaczniesz coś kombinować, po prostu sprawdź jakość swojej wody.

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.