PhytoMAX od firmy Black Dog LED

Ledowe lampy do uprawy roślin to aktualnie duży hit na rynku. Nie tylko z tego powodu, że po zmianie lamp na ledowe można zaoszczędzić bardzo dużo energii, ale też i dlatego, że lampy UV LED przyczyniają się do większej koncentracji składników aktywnych jak terpenów, antyoksydantów, witamin i flawonoidów, co niesamowicie poprawia jakość produktu.

Te zalety posiadają również lampy od firmy Black Dog LED. Wysokiej jakości LEDy top bin produkują kompletne i potężne spektrum od UVA aż po NIR (365 do 750nm). LEDy IR wzmacniają ponadto indukcję kwitnienia poprzez pobudzenie fitochromu i podnoszą szybkość fotosyntezy.

PhytoMAX przekracza swoją jakością i wydajnością każdą lampę sodową i halogenową z tą samą ilością watów, dodatkowo jej wydajne spektrum to wynik sześcioletnich badań i eksperymentów oraz testów. W lampach PhytoMAX wbudowano pięciowatowe high-output LEDy, które produkują wysoką intensywność światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.