thc-thc com, sklep

Sklepy z marihuaną bardziej lukratywne niż apteki

rtr3kmhm-e-6964

W stanach, gdzie marihuana jest legalna, rynek kwitnie i przynosi ogromne dochody z wpływów podatkowych. Teraz, nowy raport pokazuje, że legalne firmy w branży konopi w USA przynoszą większy przychód na stopę kwadratową (0,1 metra kwadratowego) niż Whole Foods, czyli sieć najbardziej dochodowych sklepów spożywczych.

Sklepy z medyczną marihuaną, lub tą do celów rekreacyjnych mają średni roczny przychód na stopę kwadratową rzędu 974$, pokazują dane opublikowane w 2016 Marijuana Business Factbook. Dla porównania, przychód na stopę kwadratową w sklepie Apple to 4.799$, w sklepie jubilerskim 3132$ i 930$ w Whole Foods.

Oczywiście, o wiele łatwiej wcisnąć 25 odmian marihuany do małego sklepu niż 25 odmian pomidorów. Jednak sklepy z marihuaną często napotykają problemy, takie jak kradzieże, drogie licencje, ograniczony dostęp do banków czy naloty policyjne. Pomimo tego, legalna marihuana przynosi większe zyski niż apteki.

Nie dziwią więc szacunki: Według Factbook, sprzedaż medycznej i rekreacyjnej marihuany w USA może sięgnąć 11 miliardów w 2020 roku.

źródło: faktykonopne.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.