thc-thc com, sklep

Sprzedaż legalnej marihuany w USA może sięgnąć 6,7 mld $ w 2016 roku

US-DRUGS-OREGON

Nadszedł czas, aby przemysł marihuany brać bardzo poważnie. Pomimo, że jest to najszybciej rozwijający się przemysł w Stanach Zjednoczonych, to generuje on miliardy dolarów rocznie.

Nowy raport wiodącej firmy badawczej i inwestycyjnej w branży konopnej dowodzi, że sprzedaż legalnej marihuany wzrosła o 17% w 2015 roku do 5,4 mld$, a w tym roku najprawdopodobniej wzrośnie jeszcze o 25%, sięgając poziomu 6,7 mld dolarów.

Te liczby są naprawde ogromne, biorąc pod uwagę, że pierwsze legalne sklepy z marihuaną otwarto dopiero 2 lata temu w Kolorado.

Badania wykonane przez ArcView szacują, że w 2020 roku cały przemysł marihuany w Stanach Zjednoczonych będzie wart 21,8 mld$ (Dla porównania, rynek marihuany może być większy niż rynek futbolu Amerykańskiego (NFL), który wygenerował 12mld$ w zeszłym roku, a w 2027 roku osiągnie przychód rzędu 25 miliardów dolarów).

“Myślę, że w 2016 roku zobaczymy kolejną falę inwestycji i podmiotów działających na tym rynku.” powiedział CEO Arc View – Troy Dayton.

źródło: faktykonopne.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.