thc-thc com, sklep

Święty Mikołaj przyznał, że stosuje medyczną marihuanę

Twórcy kampanii #comingoutgreen, której celem było zaprzestanie stygmatyzacji konopi, otrzymali tysiące niesamowitych opowieści od ludzi na całym świecie, którzy poczuli się zmuszeni do opowiedzenia swojej historii leczenia medyczną marihuaną.

Ale największym zaskoczeniem była wiadomość, którą wysłał Święty Mikołaj chcący zaangażować się w akcję odkłamywania marihuany.

Tak, to naprawdę jest Święty Mikołaj (oto jego strona na Facebooku (Święty Mikołaj . Legalnie zmienił on nazwisko i sam nakręcił poniższy film bez żadnej pomocy i wskazówek od organizacji zaangażowanych w akcję. Mieszka on w North Pole na Alasce i jest pacjentem medycznej marihuany.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=IlQm0m1vIbA

Święty Mikołaj chce, aby marihuana nie była uznawana jako narkotyk, żeby cierpiący ludzie mieli dostęp do bezpiecznego lekarstwa, a także zakończyć stygmatyzację konopi.

Jak powiedział Mikołaj, marihuana nie powinna być przeznaczona dla osób poniżej 25 roku życia, chyba, że dla chorych.

Dzięki tej akcji i Świętemu Mikołajowi, można pokazać światu, że marihuana nie jest strasznym narkotykiem, ale ma wiele zastosowań medycznych.

źródło: faktykonopne.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.