thc-thc com, sklep

Alaska – Pierwszy stan, który pozwoli na używanie marihuany w miejscach publicznych

Stany takie jak Kolorado i Waszyngton zalegalizowały marihuanę do użytku rekreacyjnego, ale Alaska zrobiła kolejny krok i zalegalizowała używanie marihuany w miejscach publicznych. Izba Kontroli marihuany zmieniła definicję terminu “miejsca publicznego”, aby można było używać marihuany w sklepach, gdzie została ona zakupiona. Ta przełomowa decyzja została zaakceptowana, zanim którykolwiek ze sklepów z legalną marihuaną został otwarty.

W stanie Kolorado i Waszyngton można legalnie kupić trawkę, jeśli posiada się minimum 21 lat, ale trzeba używać jej w domu. Prawodawcy na Alasce zdecydowali, że tak jak można kupić piwo i wypić je w barze, to można kupić marihuanę w sklepie i palić ją właśnie tam.

Debata nad tym, co jest jeszcze “miejscem publicznym” nadal się toczy. Jednym z największych zarzutów ze strony użytkowników marihuany w Kolorado i Waszyngtonie był fakt, że nie ma gdzie jej palić, mimo, że można legalnie ją kupić.

Innym ciekawym aspektem debaty o tym czym jest “miejsce publiczne” są oleje CBD. Toczy się dyskusja na temat używania oleju CBD w szkołach i innych miejscach publicznych i jest to ważne, ze względu na mnóstwo korzyści zdrowotnych związanych z olejami CBD. W obecnej chwili, Alaska zrobiła ogromny postęp dla użytkowników marihuany. Pozostałe stany już widzą jak dochodowy jest to interes i będzie bardzo interesujące, jak dalej potoczy się legalizacja w całych Stanach Zjednoczonych.

źródło: faktykonopne.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Alaska – Pierwszy stan, który pozwoli na używanie marihuany w miejscach publicznych”

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.