Tajlandia Legalizuje Uprawę Marihuany na Własny Użytek

Nieograniczona Uprawa Marihuany na Własny Użytek w Tajlandii

Rząd Tajlandii zalegalizował uprawę konopi indyjskich na własny użytek. Uprawiane mogą jednak być jedynie rośliny o niskiej zawartości THC. Nie ma jednak żadnych ograniczeń co do liczby roślin. Rząd i władze mają nadzieję na wpływy pieniężne z finansowanego przemysłu konopnego.

W czwartek roślina konopi zostanie również usunięta z listy środków odurzających. Bangkok Post donosi o nieograniczonej uprawie roślin. Ale wakacje na highu w Tajlandii szybko się skończą. Uprawa na własną rękę jest zalegalizowana, ale jest dozwolona tylko do celów zdrowotnych i medycznych. Hodowcy muszą zgłaszać uprawę konopi indyjskich odpowiednim władzom. Ponadto nie wolno uprawiać roślin o zawartości oleju THC powyżej 0,2%. W przyszłości okaże się, czy systemy te można monitorować.

Mówi się, że w Tajlandii nastąpi nowa era w przemyśle konopnym. Rząd Tajlandii chce, aby ekonomiczne wykorzystanie roślin stało się zyskiem dla wszystkich. Populacja i biznesmeni powinni czerpać same korzyści z rozwoju przemysłu konopnego. Według rządu istnieje również duży potencjał dla rozwoju wielu produktów, takich jak medycyna, kosmetyki, a także żywność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.