Targi konopne CannaTrade 2018 w Zurychu

Szwajcarskie targi konopne CannaTrade po około półtora roku przerwy znowu będą miały miejsce w Zurychu. Poraz pierwszy odbyły się one już w 2001 roku w Bernie, a od 2012 roku w odstępie co dwa lata przeprowadzane są w okolicach Zurychu.

Jednak w tym roku CannaTrade odbędą się w samym centrum miasta i będą miały miejsce w ta zwanej Halle 622, czyli hali 622 – od tej pory targi będą znowu odbywały się co roku: w maju 2019 odbędą się one w Lausanne. I nie wzięło się to z nikąd.

Odkąd w Szwajcarii latem 2016 roku zrobiło się głośno na temat CBD, liczni przedsiębiorcy cannabisowi również zyskali na popularności i z pewnością chcieliby oni zaprezentować się na targach CannaTrade. Jednak wiele międzynarodowych firm oraz zakładów z krajów niemieckojęzycznych już zgłosiło swoją obecność jako wystawcy – łąznie 150.

W ostatni weekend kwietnia CannaTrade zaprasza do Zurychu. Targi rozpoczną się w piątek 27 kwietnia i przez 3 dni będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp dozwolony jest od 18 roku życia. W trakcie CannaTrade poraz pierwszy od wielu lat odbędzie się również CannaSwissCup, który ze względu na sytuację prawną w ostatnich latach nie mógł mieć miejsca.

Teraz powrócił jednak do życia i został przestawiony na produkty CBD: 35 różnych odmian CBD kategorii indoor, outdoor oraz szklarnia zostaną ocenione i nagrodzone przez jury.Osoby, któr chciałyby otrzymać i ocenić pakiet jury z wszytskimi 35 odmianami mogą nabyć taki pakiet razem z biletami wstępu. Wszystkie informacje na ten temat są na stronie internetowj targów CannaTrade.

Cannatrade
Termin: 27 kwietnia 2018 – 29 kwietnia 2018
Godziny: Piątek 11-19, Sobota 11-20, Niedziela 11-18
Miejsce: „Halle 622“ Zurych, Szwajcaria
Cena: Bilet dzienny 15 CHF w przedsprzedaży, 19 CHF cena regularna; bilet 3-dniowy 35 CHF w przedsprzedaży, 39 CHF cena regularna (Przedsprzedaż: www.starticket.ch)

Strona internetowa: www.cannatrade.ch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.