Waszyngton – 45 milionów sprzedanych jointów w niecałe 7 miesięcy

Waszyngton – 45 milionów sprzedanych jointów w niecałe 7 miesięcy, kanabis.info

W stanie Waszyngton, marihuana jest ogromnym biznesem. Pomimo, że sklepy mogą posiadać tylko ograniczone ilości marihuany na stanie, to niedawny raport poinformował, że każdego dnia sprzedaje się marihuanę o wartości 2,3mln$. Dalsze dane z raportu pokazują jaśniejszy obraz tego, jak dużo konopi sprzedaje się w stanie Waszyngton.

Nawiązując do danych Board, od początku roku fiskalnego, który rozpoczął się 30 czerwca 2015 roku, sprzedano ponad 22.500.000 gramów. Jeśli policzyć, że średniej wielkości joint zawiera około 0,5g, to wychodzi około 45 milionów jointów sprzedanych w mniej niż 7 miesięcy.

Jeśli chodzi o miesiąc, w którym wyhodowano najwięcej marihuany, było to w listopadzie 2015 roku, kiedy zebrano ponad 21772 kilogramów.

Jeszcze niedawno Waszyngton borykał się z problemem zbyt dużej ilości marihuany, która nie zdążyła się sprzedać, przez co ceny spadły do historycznego minimum.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.