nasiona marihuany automatic, sklep

Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną

Wiodący właściciel oraz operator klinik wellnesowych z medyczną marihuaną w Stanach Zjednoczonych na pocątku września otworzył nową klinikę w Chicago.

Powodem tego jest między innymi nowe rozporządzenie w Illinois, według którego pacjenci, którzy kwalifikują się do terapii opioidami, jednocześnie mogą otrzymać od swojego lekarza receptę na medyczną marihuanę.

Wcześniejsze zamieszanie związane z biurokracją tym samym zostaje zniwelowanie. Ten krok z kolei wynika z dużej liczby przypadków śmiertelnych spowodowanych przez nadużywanie narkotyków zarówno w samym stanie jak i całym kraju.

Craig Snyder, szef Empower: „Rozszerzająca się podstawa dla dowodów pokazuje, że medyczna marihuana może być skuteczna w leczeniu bólu i że może on zredukować równoległe epidemie nadużywania opioidów oraz przypadki śmiertelne z powodu przedawkowania.

Wierzymy, że ci, którzy w Illinois i gdzie indziej potrzebują terapii, zasłużyli na możliwe do zrealizowania opcje.” Kolejne lokalizacje klinik, oprócz tych, które już są w Stanach Zjednoczonych, są na etapie planowania. Oprócz tego planowane są darmowe oferty zdrowotne.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną”

olej cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi, thc


Ta witryna kanabis.info wykorzystuje pliki cookies.