Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną

Wiodący właściciel oraz operator klinik wellnesowych z medyczną marihuaną w Stanach Zjednoczonych na pocątku września otworzył nową klinikę w Chicago.

Powodem tego jest między innymi nowe rozporządzenie w Illinois, według którego pacjenci, którzy kwalifikują się do terapii opioidami, jednocześnie mogą otrzymać od swojego lekarza receptę na medyczną marihuanę.

Wcześniejsze zamieszanie związane z biurokracją tym samym zostaje zniwelowanie. Ten krok z kolei wynika z dużej liczby przypadków śmiertelnych spowodowanych przez nadużywanie narkotyków zarówno w samym stanie jak i całym kraju.

Craig Snyder, szef Empower: „Rozszerzająca się podstawa dla dowodów pokazuje, że medyczna marihuana może być skuteczna w leczeniu bólu i że może on zredukować równoległe epidemie nadużywania opioidów oraz przypadki śmiertelne z powodu przedawkowania.

Wierzymy, że ci, którzy w Illinois i gdzie indziej potrzebują terapii, zasłużyli na możliwe do zrealizowania opcje.” Kolejne lokalizacje klinik, oprócz tych, które już są w Stanach Zjednoczonych, są na etapie planowania. Oprócz tego planowane są darmowe oferty zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.