thc-thc com, sklep

Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną

Wiodący właściciel oraz operator klinik wellnesowych z medyczną marihuaną w Stanach Zjednoczonych na pocątku września otworzył nową klinikę w Chicago.

Powodem tego jest między innymi nowe rozporządzenie w Illinois, według którego pacjenci, którzy kwalifikują się do terapii opioidami, jednocześnie mogą otrzymać od swojego lekarza receptę na medyczną marihuanę.

Wcześniejsze zamieszanie związane z biurokracją tym samym zostaje zniwelowanie. Ten krok z kolei wynika z dużej liczby przypadków śmiertelnych spowodowanych przez nadużywanie narkotyków zarówno w samym stanie jak i całym kraju.

Craig Snyder, szef Empower: „Rozszerzająca się podstawa dla dowodów pokazuje, że medyczna marihuana może być skuteczna w leczeniu bólu i że może on zredukować równoległe epidemie nadużywania opioidów oraz przypadki śmiertelne z powodu przedawkowania.

Wierzymy, że ci, którzy w Illinois i gdzie indziej potrzebują terapii, zasłużyli na możliwe do zrealizowania opcje.” Kolejne lokalizacje klinik, oprócz tych, które już są w Stanach Zjednoczonych, są na etapie planowania. Oprócz tego planowane są darmowe oferty zdrowotne.

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Chicago: otwarto klinikę SPA z medyczną marihuaną”

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.