Gwiazdy football są przekonane do cannabisu

Dwie trzecie zawodników prognozuje spadek użycia środków przeciwbólowych.

Gwiazdy football są przekonane do cannabisu, kanabis.info

Mimo, że National Football League, czyli Narodowa Liga Footballu, jak dotąd nie widziała pożytku z zastosowania cannabisu, kilku zawodników postanowiło sprawdzić te poglądy. Według najnowszego sondażu sieci sportowej Disney ESPN coraz więcej graczy sprawnościowych przyznaje się do użytku marihuany na amerykańskim boisku. Dwie trzecie z nich jest przekonane o zmniejszeniu zapotrzebowania na leki przeciwbólowe.

61% przepytanych osób jest pewne, że użycie silnych leków znacznie by zmalało, gdyby NFL dopuściłoby marihuanę jako naturalne lekarstwo. W związku z tym, że 64% przepytanych osób miało już do czynienia z silnymi środkami przeciwbólowymi, jest to dowód na wiarygodność takiej tezy.

Większość zawodników jest nawet tego zdania, że cannabis pozwala lepiej kontrolować ból, przy czym ma też mniej efektów ubocznych. 42% z 262 badanych przyznało też, że doświadczyli już najgorszego efektu ubocznego silnych leków – uzależnienia.

71% graczy footballu jest za legalizacją marihuany w całych USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarze “Gwiazdy football są przekonane do cannabisu”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.