Gwiazdy football są przekonane do cannabisu

Dwie trzecie zawodników prognozuje spadek użycia środków przeciwbólowych.

Mimo, że National Football League, czyli Narodowa Liga Footballu, jak dotąd nie widziała pożytku z zastosowania cannabisu, kilku zawodników postanowiło sprawdzić te poglądy. Według najnowszego sondażu sieci sportowej Disney ESPN coraz więcej graczy sprawnościowych przyznaje się do użytku marihuany na amerykańskim boisku. Dwie trzecie z nich jest przekonane o zmniejszeniu zapotrzebowania na leki przeciwbólowe.

61% przepytanych osób jest pewne, że użycie silnych leków znacznie by zmalało, gdyby NFL dopuściłoby marihuanę jako naturalne lekarstwo. W związku z tym, że 64% przepytanych osób miało już do czynienia z silnymi środkami przeciwbólowymi, jest to dowód na wiarygodność takiej tezy.

Większość zawodników jest nawet tego zdania, że cannabis pozwala lepiej kontrolować ból, przy czym ma też mniej efektów ubocznych. 42% z 262 badanych przyznało też, że doświadczyli już najgorszego efektu ubocznego silnych leków – uzależnienia.

71% graczy footballu jest za legalizacją marihuany w całych USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Gwiazdy football są przekonane do cannabisu”


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.