Pożary Lasów w Australii: Strażacy Znajdują Pole Marihuany – i Robią Sobie Selfie

Na wschodzie Australii od tygodni szaleją okrutne pożary lasów. Płomienie zniszczyły już ponad tysiąc domów, ale niestety płomienie pochłonęły także ludzkie życie i mnóstwo zwierząt.

Zdjęcia płonących misi koala, które nie są w stanie uciec przed ogniem, rozeszły się po świecie. I niestety na horyzoncie nie widać poprawy, zwłaszcza w stanie Nowa Południowa Walia (najbardziej zaludniony stan Australii) katastrofalne warunki pogodowe (temperatury nieco poniżej 50 stopni Celsjusza) sugerują, że sytuacja prawdopodobnie jeszcze się pogorszy. Tym bardziej można być wdzięcznym wielu odważnym służbom ratunkowym, które ryzykują życiem, próbując opanować płomienie.

Strażacy z NSW Rural Fire Service odkryli teraz nielegalną plantację konopi w zagrożonym pożarem lesie w pobliżu miasta Tahmoor. Widok roślin najwyraźniej sprawił, że strażacy zapomnieli na chwilę o katastrofie, która ich otacza – za pomocą postu w mediach społecznościowych uchwycili moment, który z ich punktu widzenia był prawdopodobnie dziwaczny.

W związku z uśmiechniętymi strażakami na jednym ze zdjęć pojawia się pytanie, czy niektóre rośliny nie zostały już może skonsumowane. Jest oczywiste, że grower, którego ta plantacja jest dziełem, nie ma powodów do śmiechu. Może dał swoim roślinom po prostu szansę na wyjście z pożaru pozostając nietkniętymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.