Raper “The Game” współwłaścicielem przychodni z medyczną marihuaną

Raper “The Game” współwłaścicielem przychodni z medyczną marihuaną, kanabis.info

Raper “The Game” wszedł do lukratywnego przemysłu marihuany. Stał się on współwłaścicielem ambulatorium z medyczną marihuaną w Orange Country w Kalifornii.

The Game mówi: “To ambulatorium jest trochę inne, niż wszystkie inne kliniki. Jest w 100% legalne. Prawdopodobnie mamy najlepszą medyczną marihuanę na świecie.”

Game, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jayceon Taylor, kupił udziały w The Reserve, jednej z dziesięciu licencjonowanej przychodni z medyczną marihuaną w Santa Ana.

Rozwija on również odmiany marihuany i koncentraty, które najpierw będą sprzedawane w jego Tech Center Drive, a następnie w innych licencjonowanych przychodniach.

“Naszym zadaniem jako społeczności, jest dostarczyć bezpieczny i legalny dostęp do rośliny, która ratuje życie i zmienia przyszłość,” powiedział The Game w oświadczeniu.

“U podstaw każdego rozwijającego się przemysłu stoją dobrzy ludzie, skłonni utorować drogę dla przyszłych pokoleń. The Reserve jest moją platformą mającą na celu edukację i stworzenie dostępu do lokalnie uprawianej medycyny klasy premium.”

W kwietniu tego roku The Game oficjalnie potwierdził partnerstwo z firmą G Farma Brands, która w swojej ofercie ma szeroki wybór produktów z konopi indyjskich. Firma twierdzi, że The Game przyciągnie swoimi dwoma nowymi produktami zainteresowanie konsumentów konopi.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.