thc-thc com, sklep

Skandal: Mały Martwy Rekin Jako Bongo

Widzieliśmy już wiele i słyszeliśmy jeszcze więcej. Ta historia to jednak kolejny, smutny przykład na to, że ludzkość cofa się w rozwoju. Jesteśmy zwierzętami z dużym mózgiem, którego większość z nas nie potrafi użyć, czego dowodzi klip australijskiego rybaka Billy Brislane.

Brislane prezentuje w swoim krótkim filmiku swoje własnoręcznie wykonane bongo. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że jego bongo to martwy, mały rekin. Jakby tego było mało podczas palenia w tle leci bardzo znana w angielskojęzycznych krajach piosenka dla dzieci „Baby Shark”.

Brisbane, jak sam przyznaje, chciał jedynie zyskać dużą liczbę kliknięć. Jego filmik wywołał jednak ogromną falę hejtu w sieci i shitstorm, które zmusiły go do usunięcia wszystkich swoich kont w social mediach. Jak się okazało trafił on w sieci na znacznie większą liczbę przyjaciół zwierząt niż osób uważających jego wybryk za śmieszny i zabawny. Wielu z nich nie miałoby nic przeciwko, gdyby ktoś z Billyego zrobił takie bongo…

Jak widać, istnieje jeszcze jakaś nadzieja dla naszej ludzkości.

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.