thc-thc com, sklep

Premiera Windows 9 jeszcze w tym roku?

Microsoft robi, co tylko może, by przekonać użytkowników do swojego najnowszego systemu operacyjnego – Windows 8. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat jego następcy, który jest już w zaawansowanym stadium produkcji. Poznaliśmy przybliżoną datę premiery!

Według użytkownika WZor, który jest odpowiedzialny za wszystkie ostatnie przecieki związane z Windows 8.1 Update 1, beta jego następcy pojawi się już w maju bieżącego roku. Oczywiście będzie to wersja testowa, która może się znacząco różnić od finalnego produktu.

WZor podaje również, że Release Candidate Windows 9, czyli niemal gotowy system, pojawi się w okolicach sierpnia-września bieżącego roku, natomiast finalny produkt, przeznaczony dla producentów sprzętów, zadebiutuje pomiędzy 21 a 25 października. Wtedy też Microsoft udostępni wersję testową dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.
Reklama
Advertisement

Wcześniejsze doniesienia wskazywały, że Windows 9 zadebiutuje na początku przyszłego roku, co w zasadzie pokrywa się z powyższymi informacjami. Czyżby premiera nowego systemu operacyjnego nadchodziła wielkimi krokami? Wszystko na to wskazuje.

instalki.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Premiera Windows 9 jeszcze w tym roku?”

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.