Radcliffe pali marihuanę?

Daniel Radcliffe po ataku mediów oskarżających młodego aktora o eksperymentowanie z narkotykami, znalazł obrońcę w swoim ekranowym wrogu z „Harry’ego Pottera” – Tomie Feltonie.

Smoking-a-marijuana-blunt-by-Circuito-Fora-do-Eixo-696x333

Radcliffe został zmuszony do zaprzeczenia zarzutom palenia trawki po tym, jak na serii jego zdjęć opublikowanych w „Daily Mirror” wyraźnie widać, że dwudziestolatek pali skręta.

Felton, który w produkcji o czarodziejach gra wroga Harry’ego Pottera – Draco Malfoya, przyznaje, że jego kolega był wzburzony oskarżeniami, jednak jest pewny, że Radcliffe przetrzyma medialną burzę.

„Rozmawiałem z nim krótko, by sprawdzić, czy wszystko w porządku i wydawało się, że dobrze sobie z tym radzi. Myślę, że pogodził się z tym, że prasa nie zawsze jest po jego stronie. To, że ludzie publikują nieprawdziwe artykuły nie sprawia, że jest łatwiej” – Felton powiedział w programie „GMTV”.

„Oczywiście rozumiem go, wiem, że ma silny charakter i poradzi sobie z tym bez problemu. To nie jest łatwe, ale nikt nie może zrobić tego lepiej niż Daniel” – zakończył filmowy Draco.

film.interia.pl

sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbank, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.