thc-thc com, sklep

Sekretne, czterodrzwiowe coupe Mercedesa

Frankfurckie stoisko Mercedesa będzie miało tajemniczą gwiazdę – nowy koncepcyjny model. Producent ze Stuttgartu ujawnia jedynie detale wyglądu i skąpe informacje na temat auta, ale wszystko wskazuje na to, że pokaże czterodrzwiowe coupe, będące konkurentem takich aut jak Porsche Panamera czy Aston Martin Rapide. Plotki głoszą, że na celowniku jest także elektryczna Tesla S i to właśnie taką technologię będzie skrywać tajemnicza premiera.

Auto pokazane będzie pod nazwą „Concept IAA”, co z jednej strony odwołuje się do niemieckojęzycznej nazwy wystawy (Internationale Automobil-Ausstellung), a z drugiej ma być akronimem nazwy Intelligent Aerodynamic Automobile. Według twórców, ma też łączyć w sobie dwa samochody – mistrza świata aerodynamiki i wygodną, czterodrzwiową salonkę z nadwoziem coupe. Wśród nielicznych ujawnionych danych jest współczynnik oporu powietrza auta, który ma wynosić jedynie 0,19. Dla porównania w obecnie oferowanym Mercedesie Klasy S wartość ta wynosi 0,24, podobnie jak w przypadku wspomnianej Tesli S. Identyczny współczynnik oporu powietrza z konceptem IAA posiada Volkswagen XL1 – najoszczędniejszy samochód świata.

źródło: moto.wp.pl

Sprawdź również

nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

marijuana, cannabis seeds, akseeds nasiona konopi, sklep

Copyright © kanabis.info - Czyli poczytasz o: marihuanie, zdrowiu, oleju CBD, technologi konopnej, uprawie konopi, o innych narkotykach.